×
Apartments for sale Apartments for rent Villas for sale Villas for rent Lots About us Contact

Najciekawsze miasta Teneryfy

10/09/2019

Teneryfa to z jednej strony przepiękne widoki, a z drugiej czarujące miejscowości. W czasie wakacji, nawet tych nastawionych na plażowanie, nie warto lekceważyć tej żywej, miejskiej tkanki wyspy. Można się w niej zakochać, a poranna kawka wypita w kawiarni z widokiem na urokliwą zabudowę należy do wyjątkowych przyjemności. Przedstawiamy wam najciekawsze miasteczka wyspy.

Dom czy apartament na Teneryfie?

03/09/2019

Wakacje na Teneryfie są spełnieniem marzeń każdego, kto lubi przyjazny klimat, różnorodność i piękno. Zanim jednak zacznie się korzystać z uroków największej z Wysp Kanaryjskich, warto zadbać o idealne miejsce odpoczynku. Najbardziej interesujący wydaje się wynajem domku lub apartamentu.

Mieszkać na Teneryfie

16/11/2018

Zakup mieszkania w ciepłym klimacie i przyjaznym otoczeniu? A może domu? Żadnego problemu nie stanowi również wynajem apartamentów na Teneryfie. Wszystko to za sprawą atrakcyjnych cen, łatwych do przejścia procedur i niewielkich wymagań formalnych. Z doświadczenia wiemy jednak, że mało kto potrafi uwzględnić i odpowiednio skalkulować wszystkie miejscowe uwarunkowania oraz specyfikę lokalnego rynku, dlatego służymy swoim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami oraz wiedzą na temat sytuacji na miejscu.

Jak to się robi, czyli o nieruchomościach na Teneryfie konkretnie

16/11/2018

Zakup nieruchomości za granicą jawi się wielu inwestorom jako proces długotrwały i skomplikowany, niewiedza pogłębia też niepokój związany z brakiem znajomości przepisów i co najważniejsze - brak kontaktu z kimś posiadającym doświadczenie w interesujących nas kwestiach. Przedstawiamy poniżej zwięzły opis przykładowej procedury dzięki której można kupić dom, lub mieszkanie na najpopularniejszej z Wysp Szczęśliwych.